Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/diyareas/public_html/libraries/pear/PEAR.php on line 494

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/diyareas/public_html/libraries/pear/PEAR.php:494) in /home/diyareas/public_html/include/Jaws/Layout.php on line 687

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/diyareas/public_html/libraries/pear/PEAR.php:494) in /home/diyareas/public_html/include/Jaws/Layout.php on line 688

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/diyareas/public_html/libraries/pear/PEAR.php:494) in /home/diyareas/public_html/include/Jaws/Layout.php on line 689
رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان: ورود سرمایه گذاران خارجی برای ساخت هتلهای زنجیره ای - مجله ايرانگردي و گردشكري ديار آشنا

مجله گردشكري و ايرانگردي ديار آشنا
مجله گردشكري و ايرانگردي ديار آشنا
مجله گردشكري و ايرانگردي ديار آشنا
مجله گردشكري و ايرانگردي ديار آشنا

رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان: ورود سرمایه گذاران خارجی برای ساخت هتلهای زنجیره ای


ekhtetamiaehotel8.jpg

رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان:

ورود سرمایه گذاران خارجی برای ساخت هتلهای زنجیره ای

رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان گفت: به زودی شاهد ورود سرمایه گذاران خارجی در قالب هتل های زنجیره ای خواهیم بود و هتل های اصفهان برای رقابت پایاپای با این سرمایه گذاران باید خود را ارتقا دهند.

به گزارش پایگاه خبری جهان گردش( jalalnews ) به نقل از خبرگزاری ایمنا- مهدی نریمانی در مراسم اختتامیه دوره تخصصی هتلداری که با همکاری دانشگاه مادول اتریش برگزار شد، بیان کرد: دولت تدبیر و امید با پیش گرفتن سیاست لبخند درهای توسعه را به روی ایران گشود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر دولت فضای خوبی را برای توسعه صنعت گردشگری فراهم آورده است، اظهار کرد: اتحادیه هتلداران اصفهان و همچنین مجمع گردشگری استان اصفهان تلاش کرده تا همپای دولت در این مسیر گام بردارند.
رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان با بیان اینکه برخی از نهادها با اقداماتی غیر همسو و اعمال سیاست های نادرست درصدد دور کردن بخش گردشگری استان اصفهان از اهداف ترسیم شده هستند، افزود: مجمع گردشگری استان اصفهان به عنوان صدای مشترک بخش خصوصی صنعت گردشگری به جد با این حرکت ها مخالف بوده و برای جلوگیری از انجام اقدامات نادرست تمام قدرت خود را به کار خواهد گرفت.
نریمانی همچنین نسبت به اقدامات نادرست برخی از نهادها هشدار داد و بیان کرد: هتل های ما بعد از تحمل سال‌ها رکود و خواب سرمایه،  امروز به نقطه ای امیدوار کننده رسیده اند و نباید اجازه داد که با تصمیمی غلط، بخش خصوصی دچار یاس و ناامیدی شود.
وی مشارکت و اخذ نظرات سرمایه گذاران هتل ها و مراکز اقامتی را برای گرفتن تصمیمی درباره نحوه مدیریت این واحدها ضروری دانست و افزود: نتیجه تصمیمات خلق الساعه و مغایر با نظرات کارشناسی شده بر همگان آشکار است.
مدیرعامل مجمع امور میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان خاطرنشان کرد: در این دوره شاهد ورود سرمایه گذاران خارجی در قالب هتل های زنجیره ای خواهیم بود و هتل های اصفهان برای رقابت پایاپای با این سرمایه گذاران باید خود را ارتقا دهند.
وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه گردشگری محسوب می شود، اضافه کرد:  این دوره که در اقدامی مشترک توسط اداره کل میراث فرهنگی، دانشگاه اصفهان و مجمع گردشگری استان اصفهان برگزار شد نیز برای رسیدن به این هدف بوده است.
نریمانی با بیان اینکه برای اخذ مدرک تکمیلی دانشجویان باید ۵ دوره تخصصی را از سربگذرانند، تصریح کرد: دراین دوره ۶۵ نفر تحت آموزش قرار گرفتند.
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان نیز در این مراسم، اظهار کرد: گام نخستی که با همکاری دانشگاه اصفهان، میراث فرهنگی و مجمع گردشگری استان اصفهان با دانشگاه مادول اتریش برداشته شد، باید تداوم یابد.
فریدون الهیاری با بیان اینکه صنعت گردشگری توانمند نیازمند نیروی انسانی مؤثر و توانمند است، افزود: استان اصفهان سرمایه‌های انسانی بسیار خوبی در این زمینه دارد که باید از آن استفاده کند.
وی از آماده شدن اصفهان برای تجربه یک جهش در بخش گردشگری خبر داد و گفت: ما آماده‌ایم که از رویکرد منفعلانه دیروز بخش گردشگری خارج ‌شده و در معادلات اقتصادی و بین‌المللی نقش‌آفرینی کنیم و این موضوع نیازمند نیروی انسانی توانمند است.خدمات دیار آشنا

 • خدمات دیار آشنا
 • خدمات دیار آشنا
 • خدمات دیار آشنا
 • خدمات دیار آشنا
 • خدمات دیار آشنا

جشنواره گشتانه با 100000000 ریال جایزه

افتخارات دیار آشنا

 • افتخارات دیار آشنا
 • افتخارات دیار آشنا
 • افتخارات دیار آشنا
 • افتخارات دیار آشنا
 

مراكز گردشكري منتخب ايران

 • مراكز گردشكري منتخب ايران
 • مراكز گردشكري منتخب ايران
 • مراكز گردشكري منتخب ايران
 • مراكز گردشكري منتخب ايران
 • مراكز گردشكري منتخب ايران

باشگاه ديار آشنا