Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/diyareas/public_html/libraries/pear/PEAR.php on line 494

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/diyareas/public_html/libraries/pear/PEAR.php:494) in /home/diyareas/public_html/include/Jaws/Layout.php on line 687

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/diyareas/public_html/libraries/pear/PEAR.php:494) in /home/diyareas/public_html/include/Jaws/Layout.php on line 688

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/diyareas/public_html/libraries/pear/PEAR.php:494) in /home/diyareas/public_html/include/Jaws/Layout.php on line 689
دستاوردهای نمایشگاه فیتور 2016 تشریح شد - مجله ايرانگردي و گردشكري ديار آشنا

مجله گردشكري و ايرانگردي ديار آشنا
مجله گردشكري و ايرانگردي ديار آشنا
مجله گردشكري و ايرانگردي ديار آشنا
مجله گردشكري و ايرانگردي ديار آشنا

دستاوردهای نمایشگاه فیتور 2016 تشریح شد


img_1821.jpg

دستاوردهای نمایشگاه فیتور ۲۰۱۶ تشریح شد

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نشستی دستاوردهای حضور یکپارچه نمایندگان صنعت گردشگری ایران در نمایشگاه فیتور ۲۰۱۶ اسپانیا را تشریح کرد .

به گزارش پایگاه خبری جهان گردش( jalalnews) به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: در این نشست که ۲۰ بهمن ماه، در دفتر مرکزی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با حضور تعدادی از مدیران و نمایندگان دفاتر خدمات مسافرتی و نیز شرکت کنندگان در نمایشگاه فیتور برگزار شد، ابراهیم رضایی بابادی، گفت: نمایشگاه امسال که از ۳۰ دی‌ تا ۴ بهمن ماه در پایتخت اسپانیا دایر بود، مورد استقبال بسیار گسترده‌ای از سوی بازدیدکنندگان قرار گرفت به طوری که غرفه ایران با قرار داشتن در کنار غرفه کشور مصر، با حجم و تعداد بالاتری از بازدیدها مواجه بود .

وی افزود: به بیان دیگر، نمایشگاه امسال هم از نظر تعداد بازدیدکننده و هم از لحاظ وسعت برگزاری بسیار مطلوب‌تر از نمایشگاه‌های گذشته برگزار شد تا جایی که ایران در این نمایشگاه توانست تعاملات جدیدی در حوزه توریسم، درمان و بهداشت با دیگر دست‌اندرکاران این حوزه در دنیا برقرار کند .

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با بیان این که سعی کردیم در نمایشگاه فیتور ۲۰۱۶ چهره واقعی صنعت توریسم ایران را به مردم جهان معرفی کنیم، تصریح کرد: در واقع سعی دست اندرکاران در این نمایشگاه بر این بود که زمینه جذب سرمایه گذار و ایجاد همکاری‌های موثر در این خصوص فراهم شود .

بر پایه این گزارش، در این نشست، عبادرضا اسلامی، مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز با مثبت ارزیابی کردن حضور ایران در این دوره از نمایشگاه فیتور گفت: یکی از اقداماتی که در این نمایشگاه صورت گرفت، معرفی مراکز اقامتی ایران بود .

وی یادآور شد: پوشش خبری مطلوب این نمایشگاه باعث شد که اتفاقات این رویداد بین‌المللی بازتاب خوبی داشته باشد به طوری که با دعوت از مهم‌ترین خبرگزاری فرانسه، انعکاس فعالیت‌های ایران در این نمایشگاه به نحو مطلوبی انجام شد .

به گفته اسلامی، تمام تلاش‌ها بر این بود که نحوه جانمایی غرف به گونه‌ای انجام شود که تعداد بیشتری از فعالان عرصه گردشگری بتوانند به معرفی فعالیت‌ها، خدمات و برنامه‌های خود بپردازند .

این گزارش می‌افزاید: پس از ارائه گزارشی از چگونگی روند برگزاری نمایشگاه، مدیران آژانس‌های مسافرتی به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند که در بیشتر موارد رضایت خود را از روند برگزاری این نمایشگاه اعلام کرده از مدیریت کانون در برگزاری نمایشگاه‌های خارجی قدردانی کردند .

در این میان، افشین عزیزی، مدیرعامل شرکت آیتو ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه، گفت: با توجه به این که شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه به نوعی علاوه بر تبلیغ فعالیت خود به تبلیغ برای صنعت توریسم کشورمان نیز اقدام کردند، انتظار می‌رفت تا نیمی از هزینه‌های شرکت کنندگان از سوی متولیان صنعت گردشگری کشور به آنها بازگردانده شود .

وی همچینن پیشنهاد کرد که بهتر است تا کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان متولی اصلی، کار برگزاری سایر نمایشگاه‌ها را بر عهده بگیرد تا روند شرکت در نمایشگاه‌های خارج از کشور از هماهنگی مطلوب‌تری برخوردار شود .خدمات دیار آشنا

 • خدمات دیار آشنا
 • خدمات دیار آشنا
 • خدمات دیار آشنا
 • خدمات دیار آشنا
 • خدمات دیار آشنا

جشنواره گشتانه با 100000000 ریال جایزه

افتخارات دیار آشنا

 • افتخارات دیار آشنا
 • افتخارات دیار آشنا
 • افتخارات دیار آشنا
 • افتخارات دیار آشنا
 

مراكز گردشكري منتخب ايران

 • مراكز گردشكري منتخب ايران
 • مراكز گردشكري منتخب ايران
 • مراكز گردشكري منتخب ايران
 • مراكز گردشكري منتخب ايران
 • مراكز گردشكري منتخب ايران

باشگاه ديار آشنا